restauracepraha7.cz  |   fitnesspraha7.cz  |   e-kytky.cz
kadernictvipraha1.cz  |   kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz  |   kadeřníci P10
Salon Rasta

Adresa:
Sládkova 476/3
Bubeneč, Praha 7

Telefon: +420 233 378 633, +420 602 365 230
E-mail:  salonrasta@seznam.cz
Web: www.salonrasta.cz


Kde sídlí zobrazená firma

Toto je pouze orientační mapa. Větší mapu najdete níže nebo klikněte na 'Zvětšit mapu'.Salon Rasta


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


Nabízíme služby dámského, pánského a dětského kadeřnictví, naplétáme copánky, našíváme i prodlužujeme vlasy.na profesionální úrovni – certifikáty. Prodej vlasů, paruk a vlasových doplňků.

NAPLÉTÁNÍ COPÁNKŮCopánky se naplétají od 5 cm délky vlasů.K vlasům se připlétá 100% kanekalon různých barev.Copánky se naplétají i různých délek,cena je od 2500,-Kč.

Doba nošení je 3 – 6 měsíců,záleží jak rychle rostou vlasy,takže optimální délka nošení je tak aby odrost nebyl delší než 4 cm.Údržba copánků je velmi jednoduchá,jelikož se vlasy nečešou stačí je mít jednou do týdne (záleží ale na každém je možnost je mýt i denně),doporučujeme smíchat šampon s vodou a pokožku odmastit,je zbytečné používat kondicionéry.

Pokud se copánky sundávají je nutné rozplést copánek po copánky a pramínky po pramínku rozčesat.

Pomocí copánku se dá neplétat i jiné ondulované materiály,které potom vypadají třeba jako vlasy,které se musejí česat,jinak ostatní dle našich instrukcí se nečešou jenom upravují pomocí speciálních krémů na vlasy.Doba nošení je stejná jako u copánků.

 

PRODLUŽOVÁNÍ  VLASŮ

Nejšetrnější prodlužování vlasů za studena metodou ,,RING,,.Tato metoda prodlužování je za studena,kdy připravený pramínek vlasů se za studena vloží do 4 mm kroužku a pomocí speciálních kleští za studena scvakne s pramínkem vlasů klientky.Množství pramínků záleží na prodloužené délce a hlavně na hustotě klientky,i cena se odvíjí dle délky a množství pramínků.Doba nošení je 3 měsíce,kdy poté se plíšek odštípne vlasy se vyčešou a posouvá se nový plíšek blíže k hlavě.

 Prodlužování za tepla metodou,,Keratin,,.Je to metoda kdy je na pramínku keratinový spoj a ten se pomocí tavných kleští roztaví a přilepí k pramínku klientky.Množství a délka je totožná dle přání a hustoty vlasů klientky.Doba nošení je také 3 měsíce,ale při sundávání se keratin musí odstřihnout a dát nový.

 Prodlužování vlasů ,,Našíváním,,.Je to nejstarší metoda prodlužování,kdy koupený či vyrobený tress vlasů se přišívá na napletený francouzský copánek klientky.Doba nošení je cca 1,5,měsíce,poté se musí francouzský copánek přeplést a znovu přešít.


DREAM HEALTHERPokud vás trápí nějaké to kilo navíc a nemůžete cvičit, tak náš vibrační stroj vám pomůže s úbytkem tuků i zpevnit vaše ochablé svalstvo.

Lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým profesionálním řešením pro spalování tělesného tuku zejména okolo břicha a tuku z vnitřních orgánů. Toho je dosaženo pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterální symetrickou amplitudovou energii. Tento houpací účinek může poskytovat nejlepší cvičení v krátkém čase (během deseti minut) bez potřeby namáhavé fyzické síly. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolismu a tím pokračuje spalování tuku, i když bylo cvičení dokončeno.

Vzpřímený postoj posiluje střední sval hýžďový, gluteální sval, sval napínač povázky stehenní, čtyřhlavý sval stehenní a přední sval holenní. Relaxuje šikmý sval břicha. Boční postoj snižuje tuk levé a pravé strany těla a posiluje vnitřní stranu stehna a kolenní kloub Postoj na koni relaxuje svaly kolenního kloubu a posiluje čtyřhlavý sval stehenní. Postoj v dřepu relaxuje sval ramenní, kápový, sval dvouhlavý pažní a štíhlý sval stehenní. Posiluje široký sval zádový, trojhlavý sval pažní a štíhlý sval stehenní. Startovací postoj relaxuje prsní sval, posiluje nadhřebenový a podhřebenový sval.

  • Snižuje viscerální a podkožní tuk (zejména tuk břicha)
  • Snižuje cholesterol a nadměrný tělesný tuk, čímž pomáhá předcházet mnoha onemocněním včetně kardiovaskulárních onemocnění a obezity
  • Zlepšuje celkový svalový tonus a fungování nervového systému
  • Zlepšení propriocepce a stability kloubů
  • Pomáhá napravit většinu problémů s páteří a chronických kloubních problémů, jako je např. zamrzlé rameno (adhezivní kapsulitida)
  • Zlepšuje tonus svalů pánevního dna, čímž snižuje efekt stresové inkontinence
  • Zlepšuje pohyby střev, čímž zbavuje zácpy
  • Snižuje tuk a zvyšuje svalovou sílu
  • Rehabilituje atrofické svaly kloubů po zranění/operaci
  • Zvyšuje bazální metabolismus, stabilizuje tělesnou hmotnost
LYMFATICKÉ NOHAVICE


Profesionální lymfatické masáže jsou vysoce účinný přístroj využívající přerušovaného jemného tlaku vzduchu pro zlepšování funkce krevního a lymfatického oběhu. Díky tomuto principu je lymfodrenážní systém vysoce účinný při léčbě řady vážných onemocnění. Funkce střídavého stlačování a uvolňování zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku způsobuje opakované roztahování všech kapilár, což vede k jejich posilování. Buňky získávají energetickou aktivitu tím, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšování činnosti lymfatického systému vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek, například cholesterolu.

OBCHOD

Nabízíme také prodej vlasů pro prodlužování, našívání, na copánky, paruky, příčesky, příslušenství na prodlužování vlasů, dekorace do vlasů, vlasové kosmetiky – buď u nás nebo v našem e-shopu www.salonrasta.cz - pro firmy i zákaznice.

Na paruky které nabízíme v různých délkách a barvách, můžete uplatnit poukaz od VZP.

Těšíme se na Vás, určitě budete spokojeni!

Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 08.05.2014